Indera Мажите Долго Фиоки-Dual Лице Термички со Silvadur

Indera Мажите Долго Фиоки-Dual Лице Термички со Silvadur

DEN 423.36

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук Надвор 100% Полиестер формулиран со Silvadur(TM) Технологија Внатре.Увезени.Машина За Миење. 8 мл, тешка категорија raschel поврзана ткаенина за класичен тежина и топлина, ажурирана со мирис контрола.Карактеристики Silvadur(TM) технологија, за да се минимизира мирис на ткаенина.Влага wicking внатрешниот слој.Tagless, rib манжетни за дополнителна заштита од студ.Номинална за многу ладна за да исклучително студено време и висока активност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа