Одвратна 05062SF Tanged Слободни Водење на Серпентина Навој Insert, M6 x 1 Метрички Крупни, 1D/6 mm Должина, 304 SST, Лента-Храна,

Одвратна 05062SF Tanged Слободни Водење на Серпентина Навој Insert, M6 x 1 Метрички Крупни, 1D/6 mm Должина,

DEN 3488.40

Достапност

Често се користи во високо корозивни апликации, Одвратна 316 од не ' Рѓосувачки Челик внесува обезбеди висок степен на сигурен отпорност на корозија.Во слатководна, saltwater, дури и хлор средини, инсерти се дизајнирани да ја испорача години на неуспех-доказ тема држи перформанси.Количината На (500) По Пакет.Одвратна Tanged Слободни Водење на Серпентина Навој Insert, Стил : Не-Заклучување, Единица Мерка : Метрички, M6 x 1 Нишка Големина, 1 D Номинална Должина, Метрички Груб Навој Тип, од Нерѓосувачки Челик, Материјал Детали : 304 од не ' Рѓосувачки Челик, 7.25 мм Слободен Надворешен Дијаметар Мин, 7.45 мм Слободен Надворешен Дијаметар Max, 4.15 Калем, 6 мм Вметнете Должина, Лента-Храна : Да, 200000 psi Затегнувачка Цврстина, Рк 43-50 Rockwell Цврстина, 500 Внесува по Ролна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа