Хауард Елиот, Seascape Природни Триаголник Бронза Нозе Сад со Златен Сјај-Среден

Хауард Елиот, Seascape Природни Триаголник Бронза Нозе Сад со Златен Сјај-Среден

DEN 1228.08

Достапност

Домот нозе сад карактеристики на триаголник добро.Заврши во богат бронза.Во контраст со светли златен сјај на внатрешноста на садот.Изработени од Алуминиум.Целокупниот Производ Димензии : 18-инчен од 6-инчен.Хауард Елиот Триаголник Бронза Нозе Сад со Златен Сјај-Медиум, Seascape Природни.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector