Нови РМ-AAU104 Заменува со Далечински Управувач Одговара за Sony 3D AV домашно Кино Аудио/Видео Приемник AV Систем Приемник 148934311 УЛ-DH520 РМ-AAU116 ХТ-DDW3500 УЛ-K3500SW УЛ-KM3500 УЛ-KS380 УЛ-K

Нови РМ-AAU104 Заменува со Далечински Управувач Одговара за Sony 3D AV домашно Кино Аудио/Видео Приемник AV

DEN 263.52

Достапност

Замена за далечинска контрола на РМ-AAU104, функција речиси исто како и оригиналот.Не програмирање задолжителни !Само треба да се стави батерии и ќе работи многу добро !.ower Набавка : 2 X 1.5 V AAA Батерија.Батерии и Упатство не се вклучени.Работа со модели : со Модел : УЛ-DH520, ХТ-DDW3500 УЛ-K3500 SW УЛ-KM3500 УЛ-KS380 УЛ-KS470. Брза испорака !За било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас !.Работа со модели : со Модел : УЛ-DH520, ХТ-DDW3500 УЛ-K3500 SW УЛ-KM3500 УЛ-KS380 УЛ-KS470.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа