iPad Про 11 Случајот со Тастатура 2021 iPad 10.9 2020 Тастатура Случај со Молив Носителот Bluetooth Тастатура Покрие Случај за iPad 11 Про 2020/2018,Заштитна Маска за iPad Air 4 (Небото Сино)

iPad Про 11 Случајот со Тастатура 2021 iPad 10.9 2020 Тастатура Случај со Молив Носителот Bluetooth Тастатура

DEN 743.76

Достапност

Безжична Bluetooth тастатура на i Pad 10.9 инчен тастатура работи за до 100 часа.Да : се постигне совршен ефект на спиење будење со тастатура случај , ве молиме да го отстраните тастатура, бидејќи тастатура со железо ќе го попречат на меѓусебна привлечност помеѓу магнети.Авто sleep/wake smart случај штити и conserves i Pad на животниот век на батеријата.Ве молиме внимателно проверете го бројот на моделот на задната страна на вашиот таблет.【Компатибилен со повеќе i Pad модели】 Наменети за i Pad Воздух (4та генерација) 10.Покрај тоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи модел или функција, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидат желни да го реши вашиот проблем, и ние обезбедуваме 30 ден се врати и размена на услуга. Не за други i Pad модели.9 2020 Модел : A2072/A2316/A2324/A2325, i Pad 11 Про 2020/2018 Модел : A2228/A2068/A2230/A2231/A1980/A2013/A1934.Кога ќе го затворите случај таа се става на таблета во спиење.Тоа буди тоа до кога ќе ја отворите. 【Тастатура случај со молив носителот】i Pad Про 11 2021 тастатура случај изградена-во i Pad молив носителот,капа & адаптер слотови,лесно да го носи вашиот i Pad молив со вашиот уред(i Pad молив,капа & адаптер не се вклучени). 【Повеќе Агли на Гледање】- i Pad про 11 тастатура случај 2021 поддршка 3 користете режими за сликање - Пишување, Гледање, Читање - ви даваат неверојатна флексибилност. 【Богата додатоци и одличен услуги на клиентите】 1 x 11 Про 2021 i Pad случај, 1 x белата тастатура, 1 x транспарентен тастатура заштитник, 1x usb полнење мозок, 1 x упатството за корисникот.Лесно се прилагодува на она што удобен агол најмногу ви одговара. 【Прецизни Исечок & Auto Sleep/Wake Функција】- Прецизни исечок овозможува целосен пристап до сите порти, кориснички интерфејс, сензори, звучници, микрофон и камери.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа