Слива Цвет Скитник *Повеќе* Економија на Големината, 1000 кт

Слива Цвет Скитник *Повеќе* Економија на Големината, 1000 кт

DEN 1107.84

Достапност

Помеша, тогаш се извлекуваат за оптимална ефикасност во строга согласност со Кинеската билна медицинска традиција.џија веи Xiao yak wan слободен и лесен скитник Состојки : Paeonia lactiflora корен-вино-пржени, Poria cocos габа, Atractylodes macrocephala rhizome, Paeonia suffruticosa корен-кората, Gardenia jasminoides овошје, Bupleurum Кинески корен, Angelica sinensis корен, Zingier officinal rhizome-свежи, Glycyrrhizin uralensis корен, Mentha haplocalyx билка, Активиран јаглерод, Ботанички восок, Talcum.Контраиндицирана за време на раните фази на акутната болест како што се настинка и грип, или за време на акутна инфекција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector