VIGSHAVING Долго Природни Бамбус се Справи со Двојна Предност за Безбедност на Жилет за Мажи/Жени

VIGSHAVING Долго Природни Бамбус се Справи со Двојна Предност за Безбедност на Жилет за Мажи/Жени

DEN 231.36

Достапност

Природни Бамбус се справи.Двојна Предност За Безбедност На Жилет.Долго се справи со околу 11.5 cm.Материјал : Цинк главата со бамбус се справи со Земјата на потекло : Кина Нето Тежина : 68g Должина : 11.5 cm, Прибл. 4.4" во вкупна должина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа