kenke iPad Про 11 Инчен 2021 3-та Генерација Случај со Монтажни Безжична Bluetooth Тастатура), Auto Sleep/Wake Smart Folio Кожа Покрие со Молив Држач за iPad Про 11 3/2/1 Генералот, Светло Сина

kenke iPad Про 11 Инчен 2021 3-та Генерација Случај со Монтажни Безжична Bluetooth Тастатура), Auto Sleep/Wake

DEN 647.76

Достапност

Магнетното Bluetooth тастатура е лесно да се закачите и да ги отстраните од магнет поклопец.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 【Авто Sleep/Wake Функција】-Ова i Pad случај може да спие или се разбуди вашиот i Pad до автоматски кога ќе го затворите или ја отворите. 【Компатибилност】Дизајниран за Новиот i Pad Про 11 инчен 3nd Генерација 2021 / i Pad Про 11 инчен 2 Генерација 2020 Година (Модел:A2228/A2068/A2230 /A2231) / i Pad Про 11 инчен 1 Генералот 2018 (Број на Модел : A1980/A2013/A1934),ве Молиме да бидат љубезно ве молиме да го проверите вашиот i Pad назад број на моделот пред купување.Ако не сте задоволни со купувањето за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.помагајќи ти да се тип на стабилен и брз.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector