Компатибилен со Huawei Стр Smart 2021 Случај, Тешки Солиден Хибрид Двоен Слој Shockproof тежок Случај со Вграден-во Потпирачот Покритие за Huawei Стр Smart 2021, Портокал

Компатибилен со Huawei Стр Smart 2021 Случај, Тешки Солиден Хибрид Двоен Слој Shockproof тежок Случај со Вграден-во

DEN 2388.00

Достапност

Specailly дизајниран за вашиот Huawei Стр Smart 2021. Оваа заштитна случај е направен на квалитетот TPU и PC материјали и направена со префинети детали.Гледањето на некој филм или видео на вашиот телефон е направен полесно со капак случај.Случајот со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.Одлична исечок овозможува лесен пристап до сите порти и функции.Карактеристики : Материјал : TPU+PC Пакет Содржина : 1 x Шок Доказ Случај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа