menolana 100 Парчиња Метални Mylar Фолија Само-Запечатување Рамен Кеси Патент Торба

menolana 100 Парчиња Метални Mylar Фолија Само-Запечатување Рамен Кеси Патент Торба

DEN 791.76

Достапност

Одлична за одржување на вашиот кафе и грав, овошје, житарки, ореви, дури и градинарски семиња чист и слободен од влага, избор за свежо-одржување и долгорочно чување. 100pcs алуминиумска фолија кеси, една големина 20x30cm, практични и обновливи за секојдневниот живот.Кој стои како кутија, погоден за вас да се прикаже вашите производи во продавница или дома.Авто-запечатување , одлична за пакување и складирање на производи, лесно да се печат и откине.Премиум алуминиумска фолија, не-токсични и unscented.Опис : - 100pcs алуминиумска фолија кеси, една големина 20x30cm, практични и обновливи за секојдневниот живот. - Одлична за одржување на вашиот кафе и грав, овошје, житарки, ореви, дури и градинарски семиња чист и слободен од влага, избор за свежо-одржување и долгорочно чување. - Само-запечатување , одлична за пакување и складирање на производи, лесно да се печат и откине. - Кој стои како кутија, погоден за вас да се прикаже вашите производи во продавница или дома. - Премија алуминиумска фолија, не-токсични и unscented.Спецификација : - Големина : прибл. 20x30cm/7.87x11.81inch Package Вклучува : 100 Парчиња Метални Mylar Zip Bags Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината дует за рачно мерење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа