Креативна Боја Партиција Ѕид Полица Дневна Соба Ѕид Полица Спална Соба Декорација За Складирање Решетки Кралот Збор Полица Бело Црвено Црн (Боја : Црвена)

Креативна Боја Партиција Ѕид Полица Дневна Соба Ѕид Полица Спална Соба Декорација За Складирање Решетки Кралот

DEN 625.44

Достапност

1.Материјал : МЕДИЈАПАН. 2.Погоден за внатрешна употреба. 3.Дизајниран за лесно складирање. 4.Погоден за дома декор. 5.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка.Следниве податоци се за повикување само, во вид, ве молиме да се разбере.Сите слики во оваа продавница се 100% во вид, боја е исто така на повеќето точни корекција, бидејќи екранот се различни, боја се уште е тешко да се избегне, ве молиме да се разбере.Производ description Material : MDFGross тежина : околу 5 KGThickness : 1.8 cm Color : Бела/Red/Black Uses : складирање / чување / декорација / екранот итн.Предности : не-токсични, невкусна, водоотпорен, огноотпорни, влага-доказ, зелена safety Note : мали украси на сликата снимање реквизити, оваа продавница не се продаде.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector