Ducati Hypermotard Пред Се Претвори Сигнали - Нови Бес Циклуси

Ducati Hypermotard Пред Се Претвори Сигнали - Нови Бес Циклуси

DEN 3118.80

Достапност

Одговара На Ducati Hypermotard 939/821. Направен во САД.Мото е живот; го Прилагодите вашиот живот.Страна монтирани блиц пред се претвори сигнали за Ducati Hypermotard.Да ги користите овие во прилог на вашите акции сигнали или замени ги сите заедно да ви даде екстремно светла се претвори сигнал прилог.Пак сигнал леќи се CNC изработени од поликарбонат, а користењето 1mm Led диоди, кои ви даваат исклучително моќен и стелт пред се претвори сигнал за подесување!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector