AYSUM Автомобил Воланот Кодот за Универзален Автомобил Заклучување на Анти-Кражба Стигнале Волан Брава со Избега Чекан Прозорец Прекинувач и 3 Копчиња за Auto, Камион, ?

AYSUM Автомобил Воланот Кодот за Универзален Автомобил Заклучување на Анти-Кражба Стигнале Волан Брава со Избега

DEN 647.76

Достапност

Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнеме да ги решите.ПРИЛАГОДЛИВИ се очекува преку заклучување работи на mos автомобили I s adjusable и reracable, па можете да ге на exac f ви треба за вашиот auomoble I s пиво choce за автомобил на hef devce.Лесен за ракување : Ова воланот заклучување брави со само еден повлече, отпор, пила, љубопитните и ковале напади, што е потешко за крадци на пораз.Висок квалитет : Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум производство и заклучување зрак неоргански заби.ЛЕСНО ДА се РАБОТИ, И-seerng тркала за заклучување може да биде adjusable lengh 73"-12", whch s suable за varous vehcles Таму s нема потреба o употреба на клуч кога lockng и mus биде отклучен пот клучна о shrnk тој lengh Fnshng n неколку секунди, многу безбедна и convenen o употреба.Едноставна storage Specifications : Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна + сребро Должина : 17inch По протега : 27inch Нето тежина : 2.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ се очекува преку заклучување користи бургас qualy znc легура whch wll никогаш не рус На fel влошки ха sck o тој оброк "U" се чува од scrachng вашиот seerng тркала.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.БЕЗБЕДНОСТ ВОЛАНОТ U-ОБЛИК на ЗАКЛУЧУВАЊЕ се очекува преку автомобил seerng тркала заклучување laches оно тој тркала, и го прави тој vehcles речиси mpossble о видовит, да ги задржи вашите vehcle безбедно кога lef на тој sree, n a parkng гаража и n свој drveway.Моќ извира покриени од еден ден.Високо ниво на безбедност и подесувате-отпорни Ова го спречува некој се обидува кражба од возите вашето возило подалеку.Компатибилен за : Код вилушка може да се прилагоди, погоден за повеќето од автомобил воланот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector