Needlehouse Тетоважа завој 12pcs 2 Инчи x 5 Метри Расположливиот Сплотена Тетоважа Зафат Покрие Заврши Неткаени Еластична Движење самолепливи (12 Ролни, 2-Инчи Кавер -)

Needlehouse Тетоважа завој 12pcs 2 Инчи x 5 Метри Расположливиот Сплотена Тетоважа Зафат Покрие Заврши Неткаени

DEN 278.16

Достапност

Лесно да се работи, може слободно да се отсечени, лесно да работат, лента контрола, како сакате.Направен во специјален материјал, не се лизга, се спречи зафат се лизга во тетоважа.Доаѓа со 12 Тек на маскирна Сплотена Тетоважа Зафат Покрие Обвива, Доволни количини за да можете да ја користите.Големина : Околу Ширина : 5 Cm; Долго : 4.5 м; NW : 18g.Опис : Произведен од посебен материјал, никогаш не леплива или вулгарен и не се лизга.За една употреба, чисти и безбедност.Овој фластер е многу флексибилен кои може да се водат за тоа опционално.Спецификација : 1. Материјал : Еластична Ткаенина 2. Количина : 12 компјутери 3. Боја : маскирна 4. Големина : околу Ширина : 5cm ;Долго : 4.5 м; NW : 18g Задоволство Гаранција : Ние веруваме дека преку нашите Висок Квалитет и прифатлива Цена на производот ние може да стане вашиот добар партнер.Сите коментари и предлози можете да контактирате со нас.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни.Само едноставно да го вратите за целосна наплата или размена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector