JDMSPEED Нов Сет на 4 Парчиња Задниот Браник Копија Паркинг Сензор w/О-Прстен Замена за 25961317 15239247

JDMSPEED Нов Сет на 4 Парчиња Задниот Браник Копија Паркинг Сензор w/О-Прстен Замена за 25961317 15239247

DEN 456.00

Достапност

Пакетот вклучува : 4 X Паркинг Сензор.Замена За ГВ, Замена За Chevy, Замена За Buick, Замена За Кадилак.Ние се обезбеди 100% совршен, клиент сервис, ве молиме контактирајте ако постои БИЛО каков проблем!.Производителот Дел Број : 25961317. Ве молиме проверете за детали за да бидете сигурни дека овој дел ќе одговара!.Спецификација : Боја : црна Димензии : како слика покажува Иглички количина : 3pins Quanity : 4 PCS MPN : 5 S7913 IPN : 15239247, 25961317, 19116085,0263003916 Замена За GMC Acadia 2014 Замена За Chevrolet Лавина 2007 Замена За Кадилак DTS 2006-2007 Замена За Buick Енклава 2014 Замена За Кадилак Escalade 2006-2014 Замена За Кадилак Escalade ESV 2006-2014 Замена За Кадилак Escalade EXT 2006-2007 Замена За Chevrolet Изразат 1500 2014 Replacement За Chevrolet Изразат 3500 2014 Replacement За Chevrolet Изразат 4500 2014 Замена За Buick Луцерка 2006-2007 Replacement За GMC Savana 1500 2014 Замена За GMC Savana 2500 2014 Замена За GMC Savana 3500 2014 Замена За GMC Savana 4500 2014 Замена За GMC Сиера 1500 2007 Замена За GMC Сиера 2500 HD 2014 Replacement За Chevrolet Silverado 1500 2007 Замена За Chevrolet Silverado 2500 HD 2014 Замена За Chevrolet Silverado 3500 HD 2014 Replacement За Chevrolet Приградски 1500 2014 Replacement За Chevrolet Приградски 2500 2006-2007 Замена За Chevrolet Тахо 2006-2014 Замена За Chevrolet Траверс 2014 Replacement За GMC Yukon 2006-2014 Замена За GMC Yukon XL 1500 2006-2014 Пакет се Вклучени : 4 x Паркинг Браник Сензор Замена За ГВ, Замена За Chevy, Замена За Buick, Замена За Кадилак.


Параметрите на стоката

Color:
black
Size:
as picture shows
Pins quantity:
3pins
Quanity:
4PCS
MPN:
5S7913
IPN:
15239247, 25961317, 19116085,0263003916
Replacement For GMC Acadia 2014 :
Replacement For Chevrolet Avalanche 2007 :
Replacement For Cadillac DTS 2006-2007 :
Replacement For Buick Enclave 2014 :
Replacement For Cadillac Escalade 2006-2014 :
Replacement For Cadillac Escalade ESV 2006-2014 :
Replacement For Cadillac Escalade EXT 2006-2007 :
Replacement For Chevrolet Express 1500 2014 :
Replacement For Chevrolet Express 3500 2014 :
Replacement For Chevrolet Express 4500 2014 :
Replacement For Buick Lucerne 2006-2007 :
Replacement For GMC Savana 1500 2014 :
Replacement For GMC Savana 2500 2014 :
Replacement For GMC Savana 3500 2014 :
Replacement For GMC Savana 4500 2014 :
Replacement For GMC Sierra 1500 2007 :
Replacement For GMC Sierra 2500 HD 2014 :
Replacement For Chevrolet Silverado 1500 2007 :
Replacement For Chevrolet Silverado 2500 HD 2014 :
Replacement For Chevrolet Silverado 3500 HD 2014 :
Replacement For Chevrolet Suburban 1500 2014 :
Replacement For Chevrolet Suburban 2500 2006-2007 :
Replacement For Chevrolet Tahoe 2006-2014 :
Replacement For Chevrolet Traverse 2014 :
Replacement For GMC Yukon 2006-2014 :
Replacement For GMC Yukon XL 1500 2006-2014 :
Package Included:
4 x Parking Bumper Sensor Replacement For GM, Replacement For Chevy, Replacement For Buick, Replacement For Cadillac :

Подобро ви се допаѓа