Седло Салон Столче со Тркала,Прилагодливи Убавина Столче со Круна на Моделот Лен Крпа Седиште,Прилагодлива Висина 45-57 cm,Поддржани тежина 160 Кг,Работилница Стол

Седло Салон Столче со Тркала,Прилагодливи Убавина Столче со Круна на Моделот Лен Крпа Седиште,Прилагодлива

DEN 4117.44

Достапност

Дали сте Коса Стилист, или Ноктите Техничар, ова седло столче ќе работи за вас.Со мулти вртливата анти лизга тркала, ова столче не е само безбеден тоа е, исто така, удобен, идеален за кога ќе треба да се седне за оние подолго третмани.By има хром база со силна castors, овој салон столче е лесно да се пресели низ зафатен салони и за вашиот личен комфор, што го прави идеален избор за секој Фризер, Козметик или Ноктите Техничар.Овој атрактивен и практичен вртливата столче е совршен прилог на вашиот салон или дома убавина соба.ПРИМЕНА : Идеални за губење на тетоважа берберот и салон за убавина.Против Пролизгување тркала за безбедност намена.Лесно да се соберат, лесни и лесни за складирање.Оваа столица е исто така погоден за салони за коса, убавина parlour, tattoo студио и многу more Smooth возен casters тркала.Слајдовите се лесно прилагодливи гас-lift High густина перница Удобно додека седите за долго periods Easy промени и лесно се чисти.Тоа е, исто така, висина прилагодливи за да се овозможи тоа да се користи и на свој, или на под на нокти или педикир station.Лесно да се чисти.Килими за берберот.Изметот е идеален за берберот, салони, лабораторија, магацини, ликовно студио, гаражи, тетоважа продавници, beauticians ,доктор канцеларии и за домашна употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector