UNBREAKcable USB Автомобил Полнач [38W Брзо Полнење] [Сите Метални] PD & КК 3.0 Алуминиум Легура 2 Порт Мини Автомобили Адаптер со Сина LED за iPhone 13/12/11/Pro/MAX/XS/XR/8/SE, iPad, Таблети, Samsung Га

UNBREAKcable USB Автомобил Полнач [38W Брзо Полнење] [Сите Метални] PD & КК 3.0 Алуминиум Легура 2 Порт Мини

DEN 479.76

Достапност

【Двојна Порта Автомобил Адаптер за полнење-Полнење IOS и Android во Паралелни】 Опремени со USB C ( PD 3.USB-A : 5 V/3А, 9 V/2 A, 12 V/1.Мали тело да се вклопуваат вклопуваат удобно со автомобил цигара запалки, без дополнителен простор окупирана, која обезбеди полнење дури и на Трнлив Патишта;.Две порти за полнење : .0 USB-полнење пристаништа полнење 2 мобилни уреди во исто време, но без да се жртвува за полнење брзина.5 А, усогласеност со Qualcomm Брзо Полнење 3.Samsung S10/S9/S8/Забелешка 9/Note 8/A80/A70/A40/A9(2018)/A8(2018)/О7(2017)/А5(2017)/C9 Pro/C7 Pro/C5 Pro/Забелешка FE. 5-инчен / i Pad Про 12.Вие не мора да се грижи во текот работи надвор од сила кога најмногу ви треба.5 A согласност со Моќта на Испорака 20 watt Compliant со CE, FCC, ROHS, ДОФАТ, PSE и УЛ стандарди.За да се постигне брзо полнење, ве молиме да користите екстра USB C до C Кабел.Мото Мото Г-7, Г-7 Се Игра, Г-7 Моќ, G6, Z, Z Сила, Z Игра. 7-инчен, i Pod Nano (7 генерација), i Pod touch (5 генерација) и i Pod touch (6-та генерација). Oneplus 8 T, 7 T, 6 T, 5 T, 3 T, 5, 4, 3.⚡【Супер Ефикасен Брзо Полнење】UNBREAKcable USB C автомобил брзо адаптер за полнење не може целосно да се испорача 38 W моќ(PD 20 W + КК 18 W макс)На usb-c порт може да го поддржи PD 20 W, полнење i Phone 13 од 0-60% помалку од 30 минути, 4 X побрзо од 2.Ова доаѓа во рака на долго патување, а исто така обезбедува погодности за бизнис.i Phone 13/13 Pro/13 Мини/13 Про Max/12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини/11/SE 2020 ГОДИНА/XR/XS max/8/7/7 Плус/6/6 Плус/6s/6s Плус/5s, итн. 9-инчен (2 Генерација).Со ова високо ефикасни и стилски автомобил полнач, полнење било кој уред станува дури и повеќе изводливо (дигитални камери, pda уредите, мобилни телефони, USB додатоци) со вашиот автомобил. (Кабел Не Се Вклучени).Внатрешни чип регулира и да се задржи само на потребните 12-24 влезниот напон.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа