Салон Столче со Тркала,Столче Прилагодливи со Црвена СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 45-58 cm,Поддржани Тежина 160 Кг,Масажа Stoolfor Фризерски Убавин?

Салон Столче со Тркала,Столче Прилагодливи со Црвена СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 45-58

DEN 595.20

Достапност

Подарите : А неверојатен подарок за сите,пријател,родител,или некој свој колега.Клучни Карактеристики : *СТП кожа перница капак (водоотпорен и лесно да се чисти) * Дебела сунѓерот перница нуди максимална удобност* Хидрауличен лифт за да се прилагоди на висината слободно* Железо стои со electroplate (трајни) * Анти - ' рѓа железо база со нога одмор за поголема удобност* 360 степени најлон тркала се обезбеди максимална manoeuvrability*Цилиндар со SGS одобрени. *Ергономски седло форма поттикнува телото да ги преземе за поздрава седечка положба, се опушта мускулите и трајно ги ублажува на ' рбет.* Хидрауличен лифт за да се прилагоди на висината слободно, Цилиндар со SGS сертификација, тест за безбедно.Се движат воланот, 360° на ротација, SGS заверена воздушен притисок бар, се справи со лифт, прилагодлива висина.*Ергономски седло форма поттикнува телото да ги преземе за поздрава седечка положба, се опушта мускулите и трајно ги ублажува на ' рбетот.


Параметрите на стоката

*Please use leather care detergent to clean PU cover regularly. :
*Don't use corrosive liquids to clean the base and cylinder. :
Why should you choose this massage swivel stool Rugs ? :
First, :
This adjustable stool Rugs made of 100% molded foam,very comfortable and elastic, not deformed,suitable for kitchen, beauty ,classroom,massage room, salon, work, spa, medical room,sewing room and other places. :
Second, :
Considering practicality and aesthetics, we have adopted a more robust steel base frame , which makes this salon :

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector