Агол Заштитник за Мебел, Високо Отпорни Агол Чувари Пакување од 3(Розова и Црвена и Жолта), Остар Табела Агол Заштитник (Боја : Розова и Црвена и Жолта боја, Големин?

Агол Заштитник за Мебел, Високо Отпорни Агол Чувари Пакување од 3(Розова и Црвена и Жолта), Остар Табела Агол

DEN 1046.40

Достапност

По природа пламен-resistant4. БЕЗБЕДНА АДХЕЗИЈА : Вклучува автентични лесен-за-кора двострано tape6. Не се повтори паста за време на installatio.Ако сакате да го отстраните anticollision Агол, можете да ги отстраните Агол заштитник непречено со влечење Агол Заштитник хоризонтално. Ако лепак стапови на мебел, истурете топла вода во текот на гел површината и избришете со чиста крпа.БЕЗБЕДНА АДХЕЗИЈА : Вклучува автентични лесен-за-кора двострано лента.★Лесен за користење : 1.Аголот чувари може да биде прикачен на маса, кабинет, на Работ и десен агол на масичката. Не се обиде Агол заштитник веднаш по Агол заштитник е залепени. Аголот чувари може да биде прикачен на маса, кабинет, на Работ и десен агол на кафе table5.Ефект : Анти-судир агол е вашиот најдобар избор, Агол заштитник може да мебел погледнете повеќе слатки и убави не само, се уште не може да се спречи штетата што овие мебел доведува до бебето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа