USHIO EJA Проектор Крушка СВЕТИЛКА 21V 150W

USHIO EJA Проектор Крушка СВЕТИЛКА 21V 150W

DEN 1871.76

Достапност

Халоген светилки имаат подолг живот и повисок светлина излез од блескаво светилки.Халоген светилки се побели и посветла светлина и помалку blackening, dimmable со повеќето нежните.Апликации за : внатрешни работи, внатрешни работи, вдлабнати осветлување, песна осветлување, безбедност осветлување.Ushio MR16 EJA халоген крушка, 150 W, 21 V,.База : GX5.3 2-Pin, 3400 K, Отценети Живот (Hr) : 40, Светлосен Флукс (LM) : ,.Ова е Ushio EJA.Таа користи 21 volts и 150 w.Ова е Г-16 Рефлектор Халоген сијалица со GX5.3 2 pin база.Оваа светилка има CC-6 филамент со оценет живот на 40 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector