КОСМОСОТ 10 Компјутери Џеб Кутија Машина Мини Стигнале Комунални Нож Машина Писмо Настроената, Случаен Боја

КОСМОСОТ 10 Компјутери Џеб Кутија Машина Мини Стигнале Комунални Нож Машина Писмо Настроената, Случаен Боја

DEN 287.76

Достапност

Поставено на 10 мини ножеви.Преносни и симпатична дизајн.Големина : за 7.5 cm x 2 cm.Може да се користи за сечење плик, кеси храна, пластична кеса, завиткување лента, итн.Виси дупка дизајн, може да биде прикачена на вашиот keychain.Брод по СЛУЧАЕН бои.Бои на производ може да се разликува со фотографии.Поставено на 10 мини ножеви.Брод по СЛУЧАЕН бои.Бои на производ може да се разликува со фотографии.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа