Redragon P006 Gaming Mouse Pad крупните XXL Продолжен, Stitched Рабови, Водоотпорен, Пиксел-Совршена Прецизност Оптимизиран KUNLUN за Сите Чувствителност Settings и сензори, 34.5 x 16.5 x 0.16 инчи

Redragon P006 Gaming Mouse Pad крупните XXL Продолжен, Stitched Рабови, Водоотпорен, Пиксел-Совршена Прецизност

DEN 575.76

Достапност

Димензија : 34.5 x 16.5 x 0.16" - се Вклопува и тастатура и глушец (Екстра Долг/големина XXL), идеален за игри на среќа и користење.Долната е направен од природни преработени пена гума, која се приспособува на различните површината материјали и обезбедува солидна игри платформа, против пролизгување, високо-квалитетни долг живот дизајн.Конструиран за да се подобри глувчето планирам, Супер-парична казна висока густина свила површината обезбедува минимално триење и ултра мазна површина текстура, водоотпорен и лесно да се чисти.Пиксел-Совршена Прецизност оптимизиран за сите чувствителност settings и сензори.Напредни мулти-слој на површината обезбедува илјадници светлина одраз микроскопски точки за ултра-прецизно следење за двете оптички или ласерски сензор опремени глувци.Масна во потрага Жив Дизајн го прави тоа со радост да го користите на било биро.Сите игри mousepads воопшто не се создадени подеднакво.Redragon игри mousepads се изградени и тестирани од страна на играчи за играчи.Само со највисок квалитет компоненти се користат за razor-остри перформанси и прецизност.Сè, од врвот, дното, и страни беа конструирани за максимална игри на точност и долговечност.На само 5mm дебелина тие се дизајнирани за да ви биде тешко на врвот и мека на дното за висока флексибилност и анти-виткање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector