ARTORA Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно поставени, Само Лепило Метла Организатор Повеќенаменски Алатки за Складирање Виси Клип за Кујна, Бања, Перална (6 Парчињ

ARTORA Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно поставени, Само Лепило Метла Организатор Повеќенаменски Алатки

DEN 335.76

Достапност

Издржливи & Здрав : силно лепило четка носителот алатка организатор, може да се држиме за мазни површини со намалувањето на off.Водоотпорен : може да се користи во кујна, бања, lanudry просторија, гаража, канцеларија или секаде каде што тоа е потребно.Мулти-цел : клипот може да прифати дијаметар до 3cm, можете да го користите да се организира џогерите, метли, чадори и др.Лесен за инсталација : нема алатки или вежби потребни, само кора и се држи, нема штета или дамка на мебел и ѕидот.Грижете се-Слободен Gaurantee : 360-ден парите назад или замена и Доживотна Гаранција понудени од страна на ARTORA.ARTORA 6 Pack Само Лепило Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Алатки за Складирање Организатор Пакетот вклучува : 6 x четка и метла носителот Пријателски забелешка : ве Молиме НЕ користете го производот во нерамна површина, wallpapper или обоен ѕид Како да го користите : 1.Ве молиме бидете сигурни дека на површината се чисти и суви пред инсталацијата. 2.Излупете надвор од заштитниот поклопец на задната страна, се држи лепило подлога на чиста површина. 3.Притиснете го за неколку секунди за да се направи таа фирма, а потоа се Откажам клип на кука. 4.Ве молиме не користете го за да се одржи тешки предмети, додека по 12 часа на инсталацијата 5.Ве молиме да го користите во товарот опсег, максималното Оптоварување на масата на метла носител е до 12 килограми.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector