Orchidtent Црна Боја Neoprene Ракав Сметководствена Заштита Случај Покрие Торба за K810 K811 Bluetooth Тастатура, Bluetooth Безжична Тастатура MC184LL/Б

Orchidtent Црна Боја Neoprene Ракав Сметководствена Заштита Случај Покрие Торба за K810 K811 Bluetooth Тастатура,

DEN 311.76

Достапност

Специјален дизајн за Apple Безжична Bluetooth Тастатура MC184 LL/Б MC184 CH и MLA22 LL/A / Logitech Bluetooth Лесно да се Префрлате K811 / Bluetooth Осветлени K810 Безжична Bluetooth Тастатура.Трајни и високо-квалитетна мека neoprene материјал може добро заштитете го вашиот тастатурата од гребнатини и прашина.Голем простор за Apple безжична тастатура & надворешен џеб за магија глувчето и trackpad. 100% Сосема Нов и висок квалитет на случај за речиси 12 инчен безжична тастатура.Димензија : 11.5 x 5.6 x 0.3 инчи.Компатибилен Со Bluetooth Безжична Тастатура MC184 LL/B Bluetooth Безжична Тастатура MLA22 LL/Безжична Bluetooth Тастатура MC184 CH Глувчето MB829 LL/A MC380 LL/Bluetooth K811 Тастатура Bluetooth Осветлени K810 Тастатура K380 Мулти-Уред Bluetooth Тастатура Тенок Профил Безжична Bluetooth Тастатура Microsoft за Мобилни Тастатура Материјал : водоотпорен neoprene Боја : Црна и Сина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector