Нежно Чистење во Резервоарот Тоалет Почиста Duo-Коцки, Sapphire Води

Нежно Чистење во Резервоарот Тоалет Почиста Duo-Коцки, Sapphire Води

DEN 107.76

Достапност

Помага во борбата тоалет прстен, тврда вода, и вар скала дамки.Безбедна за тоалет компоненти.Само капка во резервоарот и да уживате во чистење и freshening бенефиции за најмногу четири недели.Секој Дуо Коцка чисти до 4 недели.Овој пакет содржи 2 Duo-Коцки во Мека Чистење е Sapphire Води мирис за вкупно 8 недели на чистење.Нежно Чистење Duo-Коцки во резервоарот за автоматско тоалет почиста помага борбата тоалет прстен, тврда вода, и вар скала дамки.Нежно Чистење Duo-Коцки се лесни за употреба и безбедни за тоалет компоненти.Само капка Мека Чистење Duo-Коцка во резервоарот и да уживате чистење и freshening бенефиции за најмногу четири недели!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа