5-Pack Бендови Компатибилен со AIKELA Види Бендови , Меки Силиконски Флексибилни Лесни Дише Замена Спорт Бенд Ремени Wristband за Aikela Smartwatch (Црна,Бела,Црвена,Чеша,Зелена)

5-Pack Бендови Компатибилен со AIKELA Види Бендови , Меки Силиконски Флексибилни Лесни Дише Замена Спорт Бенд

DEN 311.52

Достапност

Пакет : 5-Пакет на Силиконски Bands10-Пакет на Пролетта Иглички.Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Мие и лесно да се инсталира : Ако вашиот бенд е секое валкано или потребите за перење, можете лесно да ги отстраните вашиот бенд и се чисти со не-кајгана средства за чистење.0 inches Features : Силна тока и лесно прилагодлив, замена Бенд компатибилен со AIKELA види бенд е особено за луѓето чии зглоб е мал.Бои : Бела, Зелена, Црна, Розова, Теал, Морнарско Сина, Морнарица, Зелена, Чеша, Виолетова, Црвена; го Персонализирате вашиот бендови компатибилен со AIKELA да се облекуваат вашата облека и живот.0"(140mm-210mm), лесно да се земе и исклучување.Лесен за Инсталација и Отстранување : Бенд кој доаѓа со watch Гкл на двата краја компатибилен со AIKELA ремени, што се заклучува врз види интерфејс прецизно и сигурно.Компатибилен : замена бендови компатибилен со AIKELA види бендови; исто Така, ги собере сите 19mm ширина види модел.Кожата-friendly и Удобен за носење, лесни, дише,пот, дожд, поздравниот и отпорни на вода.Големина : Одговара на повеќето луѓе е врвка за околу големина : 5.(Да се Види не се вклучени.Дише, лесни, меки, удобен и трајни производи за замена на хривнија ремени за AIKELA.Избрани бои : бендови одговара за Aikela Smartwatch, промените вашата AIKELA се види изгледот со различни бои.Дојде со метал тока и fastener јамка, брави на вашиот замена бенд сигурно и прецизно.Кожата пријателски материјал.Изработени од мек и издржлив материјал.Лесни Дише и Удобно : Сите замена бендови за AIKELA се прави строга квалитетот на тестирање, и да се обезбеди мека амортизирање на кожата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа