3 Парчиња Тетоважа Пракса Усни Microblading Пракса Кожата 3D Лажни Кожата на Усните Трајна Шминка Тетоважа на Кожата Силикон Тетоважа Пракса Усните за Тетоважа Уметници, ?

3 Парчиња Тетоважа Пракса Усни Microblading Пракса Кожата 3D Лажни Кожата на Усните Трајна Шминка Тетоважа

DEN 239.76

Достапност

Пакет количина : пакетот вклучува 3 парчиња на усните тетоважа пракса кожи, како и нивните големини мерка 21.Разни усна форми : има 10 усните на секоја силикон лажни кожата, со 5 различни форми, што е погодно за да го добиете висат на tattooing техники на различни форми на усните во текот на пракса процес, што ќе ви овозможи да се стекнат со подобри резултати со помош на онлајн вежби и нашата практика кожи.48 inches Quantity : 3 pieces Package вклучува : 3 x Усни тетоважа пракса skins Warm известување:Прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика во големината.Ве молиме овозможи мали разлики во бојата поради различни прикази.Широка примена : овие шминка тетоважа пракса кожи може да се примени како реквизити за изведување на наставата различни тетоважа вештини, или како личен навика; Можете да вежбате дома, со пријателите, да се подобри тетоважа вештини, и исто така можете да ги испратите на вашиот тетоважа уметник пријател како heartwarming подарок или како знак на грижа и љубов.Се развие вашата рацете на способноста : Со 3 D microblading пракса кожи за усни, можете да поканувате пријатели, соученици, семејства и колеги во текот на однесување на некои microblading пракса за време на викендите.Лесен и пренослив : усните тетоважа пракса-обука кожи се светлина во тежина и соодветна големина; Тие може да се здипли како ви се допаѓа и да се стави во вашата чанта, козметички торба, ранец, итн.48 инчи секој, доволна количина за да ги задоволат вашите различни користење; може да се стави еден во вашиот козметички торба за секојдневна пракса, и да се испрати еден за вашата тетоважа уметник и пријател на соодветно., но не заземаат премногу простор или да предизвика многу оптоварување на вашиот багаж.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector