Компатибилен Делови CTG Обновена Хартија Пикап за HP 4200, 4240, 4250, 4300, 4345, 4350

Компатибилен Делови CTG Обновена Хартија Пикап за HP 4200, 4240, 4250, 4300, 4345, 4350

DEN 1176.00

Достапност

Пакет Димензии : 2.794 cms (L) x 2.794 cms (W) x 6.096 cms (H).Тип На Производ : Електроника.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.ЗАБ 4200, 4240, 4250, 4300, 4345, 4350 Обновена Пикап Електромагнетниот (ОЕМ# RK2-0269).Чувајте вашиот печатач и работи со remanufactured и резервни печатач делови со перформанси стапки како добра како и ОЕМ.Овие компатибилен делови оди преку ISO-сертификат за процесот на производство и се подложени на ригорозни тестирање на квалитетот на протоколи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector