Метла и Четка Рек Ѕид-Монтирани, Гаража Tidying Алатка за Складирање Рек Складирање Метла Плакарот Кујна Tidying Тешки Алатка за Управување со 3 Полици 4 Куки Домашна Кујна

Метла и Четка Рек Ѕид-Монтирани, Гаража Tidying Алатка за Складирање Рек Складирање Метла Плакарот Кујна Tidying

DEN 383.76

Достапност

Важно корисникот совети : препорачливо е да се користат завртки за тешки предмети за долго време (надградба на завртката во собата може да се вчита повеќе тежина).Благодарение на водоотпорна дизајн, оваа метла стојат дури и може да се работи за вашата градинарство алатки на отворено или во барака!.Три-point силикони дизајн го прави тоа добро го триење, така што метал заграда може да се одржи на четка или метла справи се со повеќе цврсто и не ќе падне.!Идеален за кујни, перење соби и гаражи.Соодветната инсталација метод може да бидат избрани според инсталација површината.Вовед : од нерѓосувачки челик SUS304 метла и четка држачот за ѕид-монтирани една кука + 3 клипови 4 куки за перење соба гаража плакарот кујна функција : : Две инсталација методи.Гума gripper спречува алатка рачка од лизгање во текот на стегачот и го спречува потенцијал гребнатини/гребење на справи.Summary : се Организираат вашиот метла, четка, гребло, лопата, алатки, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа