ULTNICE 4pcs Не Истури Боја Чаши со Боја Капаци и 4 Парчиња Сликарски Четки Избрани Боја

ULTNICE 4pcs Не Истури Боја Чаши со Боја Капаци и 4 Парчиња Сликарски Четки Избрани Боја

DEN 359.76

Достапност

Големина : Прибл. 8 x 8 x 9 cm / 3.1 x 3.1 x 3.5 инчен (L x W x H).Пластична рачка и метал цевка за лесна контрола и контрола.Премиум наежвам косата на главата да се создаде убава акварели и да ги задоволи вашите различни сликарство побарувачката. 4pcs на четки и 4 парчиња на боја првенства во еден сет.Им даде на вашите деца повеќе точни и разноврсна контрола на вашата слика, и да ги направи devete нивните сликарство hobit многу.Главно се применуваат за цртање слики, тие се погодни за деца кои е еднаква или поголема од 3 години, кои се исто така добри за оние почетници кои сакаат да учат цртање.Description Want вашите деца за да биде поедноставно и квалификувани во сликарството?Тогаш траен и практични боја четка во собата за нивната пракса е потребно.Оваа боја четка во собата со боја чаши ви овозможува да имате целосна контрола врз прецизна насока и обликот на вашето дело.Секој четки се издржливи доволно за одржување на нивната форма и облик, дури и по повеќе мие и користи.Функција - Бренд : ULTNICE.- Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пластика.- Големина : Прибл. 8 x 8 x 9 cm / 3.1 x 3.1 x 3.5 инчен (L x W x H).Пакет Including1 x сет на ULTNICE 4 Парчиња Истури Доказ Боја Чаши и 4 Парчиња Избрани Обоени Четки Сет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа