ДДП НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК RANKIN КЕЛИ HEMOSTAT ФОРЦЕПС 6.25 ДИРЕКТНО ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ

ДДП НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК RANKIN КЕЛИ HEMOSTAT ФОРЦЕПС 6.25 ДИРЕКТНО ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ

DEN 1816.80

Достапност

ДДП НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК RANKIN КЕЛИ HEMOSTAT ФОРЦЕПС 6.25" ДИРЕКТНО ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 1. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК RANKIN КЕЛИ HEMOSTAT ФОРЦЕПС 6.25" ДИРЕКТНО ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа