DLLL Универзална 10мм Мотоцикл Куршум LED пак Сигнал Светлина Blinker За Харли Sporster XL1200 883 Софтејл Дуна Хеликоптер Плувка Хонда, Јамаха Kawasaki (Црн) (Црна)

DLLL Универзална 10мм Мотоцикл Куршум LED пак Сигнал Светлина Blinker За Харли Sporster XL1200 883 Софтејл

DEN 671.76

Достапност

Одговара за сите универзални 12 V мотоцикли / мотоцикли.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Светлина, Боја : Жолто, Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум, Висок Lumens Излез и Долг Животен Век.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Вашиот сигнал може да биде откриен од поголемо растојание, и соодветна LED светло интензитетот нема да влијае врз возачот визија. 【Водоотпорен & Водоотпорна】 : 100% Рѓа Слободни.Одговара за сите универзални 12 V мотоцикли / мотоцикли.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 【Видливост и Безбедноста】 : Супер светло жолто е добро препознатлив во текот на денот време и ноќ и обезбедува зголемена безбедност на улиците.Купување на 2 пара да се направи сет е препорачливо.Преносливи со подароци. 【Опрема & Инсталација】 : Универзална одговара за мотоцикли, мотоцикли, повеќето Хонда, Јамаха, Suzuki, Kawasaki, Харли, Ducati, Триумф, Hyosung и други мотоцикли со 10 mm Дупки Обтекател.Врвен Квалитет светилка со долг животен век.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Заврши Прилагодено Апликација, Измена Може да Се Бара светлата можат да бидат инсталирани на предниот или задниот дел.Црна Елоксирани Тешки Метали Куршум LED Пак Сигнал Светла.5 CM Тежина : 216g Fitment : Универзална одговара за мотоцикли, мотоцикли, повеќето Хонда, Јамаха, Suzuki, Kawasaki, Харли, Ducati,Триумф, Hyosung и други мотоцикли со 10 mm Дупки Обтекател.Спецификација : Светлина, Боја : Жолто, Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум, се Применуваат Модели : 12 V Мотоцикли, Погоден за : 10 mm Завртка, Висока Lumens Излез и Долг Животен Век, Големина : 16 CM*8СМ*4.


Параметрите на стоката

Light Color:
Amber, Material

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector