OVERMAL Занает Резен алат, 2021 Надградба 360-Степен Нерѓосувачки Челик Занает Нож,Прецизност Резба Жиро Занает Алатка Хоби Нож за Scrapbooking Уметност Места (Црни)

OVERMAL Занает Резен алат, 2021 Надградба 360-Степен Нерѓосувачки Челик Занает Нож,Прецизност Резба Жиро Занает

DEN 1874.40

Достапност

✔✔✔【Висок Квалитет на Јаглероден Челик】Овој занает нож е направен од високо-квалитет на јаглероден челик, со остар врв, Уметност нож ергономски дизајн, рачни алатки Компатибилен со сите тупаници и втиснување машина.Ние обезбедуваме 24 часовна брз одговор и наплата на гаранција.За разлика од другите занает ножеви сечилото ќе не е лесно намалување човечка кожа во нормална, и затоа е многу погоден за употреба во училиштата и за помлади занает и хоби ентузијасти.Опис : Ова рачни алатка има 360-степен ротирачки нож кој ви овозможува да се намали многу комплексни форми, лесно и брзо. ✔✔✔【Лесен За Употреба】сечење занает алатка е толку лесно да се користи пенкало за да се добие образецот што сакате брзо и лесно.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето. ✔✔✔【Креативни рачно изработени Дизајн】 Хоби нож е совршена алатка за широк спектар на креативни активности, и е погоден за секоја hobbyist, од почетници до експерти.Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата. ✔✔✔【Брза Испорака Гаранција】1/2/3*изработката нож, Нашиот бренд филозофија е да им обезбеди на клиентите со високо-квалитетни шопинг услуги.✔✔✔【360° Ротирачки Нож】Овој рачен алат има 360-степен ротирачки нож кој ви овозможува да се намали многу комплексни форми, лесно и брзо.87 inches Material : Plastic Package : 1 КОМПЈУТЕР сечење советим : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало мерење на отстапување.Тоа ќе ви овозможи да се намали комплексни форми од винил покривање на материјали за да се создаде свој decals и кружни украси.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа