Куп-Holster - Најдобар Анти-Истури Чаша Носителот на Вашата работна Маса или Маса (Црна, 1)

Куп-Holster - Најдобар Анти-Истури Чаша Носителот на Вашата работна Маса или Маса (Црна, 1)

DEN 335.28

Достапност

Силен Стисок : Висока напнатост дава сила за уште голем пијалаци.Придава на површини до 1.75" дебела со капа или 2" дебела со капа отстранети.Нула бесплатно : полиетилен завртка капи нема да нула површини.Употреба : Совршен за топли и ладни пијалоци, мобилни телефони, мал цвет садови, буквално секој мал објект што сакате од патот.Придава на различни површини.Големина : 4 x 3.5 x 4 инчи.Тежина : 8 унци.Ќе се одржи на предмети до има 3.5 инчи во дијаметар.Одговара на повеќето очила, лименки, чаши, tumblers, thermoses и шишиња.Квалитет : Ние сме Американско семејство во сопственост на компанијата.Секоја чаша носителот со гордост се направени во САД!Задоволството на клиентите е важно за нас!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet
  • Новак

Revell 1:48 F/A-18E Super Hornet

DEN 760.56

Подвижен опашка Стабилизатори.Опис на производот 132531 карактеристики : : Прецизно детални кабина со ejector