URBANER MB-062 Водоотпорен Лицето Коса Тример | Веѓа Средување на Чешлање Комплет за Мажи

URBANER MB-062 Водоотпорен Лицето Коса Тример | Веѓа Средување на Чешлање Комплет за Мажи

DEN 405.60

Достапност

ВОДООТПОРЕН : може да се намали во туш ако тоа е вашиот стил, плус, тоа е неверојатно лесно да се чисти.ЧЕШЛАЊЕ На : MB-062 Мулти-функционална електрична хлапак, за бричење брада, sideburns, веѓите, им помага на чистење на лицето полесно.УДОБЕН : Компактен и cordless, се вклопува во право во вашата дланка.Користете тоа каде и да одите.Заменливи АА батерија која може да се купи секаде во светот.На тример идеална за патување.УВЕЗЕНИ : произведено во Тајван.Користи Јапонски MABUCHI мотор.Шведската SANDVIK јаглероден челик сечилото.Ова целосно да се перат веѓа лицето коса тример користи висока прецизност ножот со кој ефикасно намалување на најдобрите лицето коса.Оваа тример е опремен со врвот на линијата од не ' рѓосувачки челик сечилото и супер висока ефикасност Mabuchi мотор, на MB-062 тример нуди исклучителни лицето чешлање, додека ставање вас во леснотијата со голема сензација.Две attachable чешел водичи се вклучени и да им понуди четири обезбедени должина прилагодувања за таа совршено исечените веѓа.Целосна прецизност отпорност на вода дизајн го прави одржување и чистење на оваа веѓа и лицето коса тример кавга-бесплатно и удобен.Комплет доаѓа во комплет со чистење со четка и еден подготвен да се користи "АА" се полни.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа