Урбаните Трендови 35040 Декоративни Дрвени Ѕид Полица

Урбаните Трендови 35040 Декоративни Дрвени Ѕид Полица

DEN 2120.40

Достапност

Пакетот Должина е : 37.0".Пакетот Ширина е : 11.0".Пакетот висина е : 37.0".Бројот на Моделот се : 35040. Предмет : UTC35040 - Урбаните Трендови Колекција носи широк спектар на домашни оркестарот со различни стилови за да се вклопи во вашиот дом.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа