ПВЦ Живеење Зглоб со Каналите, за 3/16 Дебела Панели 36 Должина, Pack 2

ПВЦ Живеење Зглоб со Каналите, за 3/16 Дебела Панели 36 Должина, Pack 2

DEN 479.76

Достапност

Се вклопува и има 3/16" дебел материјал без употреба на лепак.Се вклопува и има 3/16" дебел материјал без употреба на лепак.Се вклопува и има 3/16" дебел материјал без употреба на лепак.Јасно флексибилни ПВЦ.Врши и на ниски температури.УВ отпорни.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа