Велосипед Огледало 2 Пакет Handlebar ретровизорот 360°Rotatable Shockproof Прилагодливи Handlebar Велосипед Конвексни Огледала за Планински Патот Велосипед Електричен Велосипед Дод

Велосипед Огледало 2 Пакет Handlebar ретровизорот 360°Rotatable Shockproof Прилагодливи Handlebar Велосипед

DEN 335.76

Достапност

Универзална Велосипед Огледало - 2 КОМПЈУТЕРИ Велосипед Ретровизори + 4 ПАРЧИЊА Дихтунзи Погоден за 22mm-32-милиметри велосипед handlebar.Опремени со 4 анти-лизга гумени дихтунзи за зголемување на триење, која може да се одржи објективот на огледалото држачот за тоа да остане во место,Без никаква инсталација алатки, можете лесно да го инсталирате на handlebar.Издржливи т биде лесно да се деформирани,може да свиткана слободно да ви помогне да се види секој насока на грбот.Лесен за инсталација : Опремени со потребните шрафовите и не се лизга дихтунзи за да се прилагоди на заптивка според големината на handlebar.Инсталацијата е завршена без никакви алатки.Оваа ретровизорот е погоден за повеќето велосипеди, планински велосипеди, патот велосипеди, обичните велосипеди, MTB, електричен скутер, E-велосипед и други видови на велосипеди со велосипедот handlebar дијаметар од 22 мм-32 мм. 360 степени rotatable, со сите круг на вредноста на функцијата, нека ти се најдат агол што ви одговара.Мини-облик, дизајниран со компактен облик за да се намали товарот на возачот во текот на возење. 2*Велосипед Mirror4*Дихтунзи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа