Електрични Сол и црн Пипер Мелница Поставување на Батеријата Напојува Автоматски Управувана Пипер Мелница Гравитацијата Сол и црн Пипер Мелница Refillable со Светлина

Електрични Сол и црн Пипер Мелница Поставување на Батеријата Напојува Автоматски Управувана Пипер Мелница Гравитацијата

DEN 623.76

Достапност

Отстранете ги батериите ако единицата не се користи за подолг период на време.Zeesa води бескрајна страст за следната можност.На керамички мелење јадро се отпорни на топлина која се повеќе издржливи.Ротираат во насока на стрелките на часовникот фини честички и ротираат спротивно од стрелките на часовникот за мелење во крупни честички.Отстранување на црно куќиште и инсталирате шест батерии (батерии не се вклучени).Материјал : не ' рѓосувачки челик, акрилик, керамички мелење јадро.Zeesa е ново-роден е бренд, но ние постојано размислува како да се направи подобар производ од секој детали.Ова е напојува батерија со шест AAA батерии, ве молиме љубезно се подготви батерии пред употреба, бидејќи тие не се вклучени во пакувањето.Големина на : 5.Автоматско заклучување на како што се навалите тоа да се зачини храната и автоматски да се исклучи како што се стави тоа во прав.Поедноставен Дизајн : automatic; батеријата-управувани, уреди со покажувач на гравитацијата.Фил леќата дел е транспарентен кој ви овозможува да се набљудуваат на капацитетот на леќата во секое време.Оваа сол и црн пипер мелница ослободува рацете од било disconvenience, вие никогаш не ќе треба рачно мелење, дури и не треба да се притисни на копчето или отстранување на дното капа на стари електрични еден.Campared со стариот пипер мелница, вие не мора да се отстрани дното капа и притиснете копчето на врвот повеќе!.Отстрани стаклен контејнер и место на леќата во мелница.Завртете го керамички јадро на врвот на сол и црн пипер мелница, можете да го промените грубост на жито пипер.Zeesa е на пат да направи нешто поедноставно, полесно и подобро да се услуга вашето секојдневие.Светлина : Сина LED Светло. 【Сина LED Светло】Не се евтини изглед и здодевни бела светлина повеќе, ова нежно сина светлина додава топла и романтична атмосфера кога сте на вечера со вашето семејство или вашата сакана.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа