Apple iPhone X, НИ Верзија, 64GB, Простор Сиво - Verizon (Продолжува)

Apple iPhone X, НИ Верзија, 64GB, Простор Сиво - Verizon (Продолжува)

DEN 7752.00

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $29 за поправка или $49 да го замени вашиот телефон.Овој уред е заклучен на Verizon само и не е компатибилен со било кој друг оператор.Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да имаат минимум батерија капацитет од 80%.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Уредот не дојде со слушалки или SIM картичка.Тоа не вклучува генерички (Mfi уверение) полначот и полнење кабел.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во испружена рака.Големина : 64 GB | Боја : Space Сива | Обезбедувач на Услуги : Verizon | Производ одделение : да се Обнови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа