Божиќ Светла - Батерија Управувана String Светла 50 LED String Светла Мини Светла со Авто-Тајмер и 8 Осветлување Начини за Божиќ Венец Партија Свадба Градина Дома Декорација

Божиќ Светла - Батерија Управувана String Светла 50 LED String Светла Мини Светла со Авто-Тајмер и 8 Осветлување

DEN 959.76

Достапност

МОНТАЖНИ LED СВЕТИЛКИ - LED string светла се со PC кршење-доказ маска, супер-светли и еко-пријателски.Светилки може да се отстранливи.Ако една сијалица изгореници надвор, остатокот ќе останат осветлена.Силна изолирани зелена жици се одлични за Божиќ украси. 8 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМИ за сликање - 8 поставување контролер, вклучува еден стабилен и 7 трепка начини да ги задоволи вашите различните потреби.Погоден за секоја прослава occassions и празник украси.БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА - Battery powered string светла,бара 3 х АА 4.5 V Батерии (Не се Вклучени); Не жици или приклучок е потребно, може да се користи насекаде во склопот.Безбедно, заштеда на енергија и мали трошоци.SMART АВТО TIMER - за Автоматски да се задржи 6 часа, а потоа 18 часа надвор секој ден за да ослободите вашите раце и да се избегне заборавајќи да го исклучите Божиќ светла и зачувување на енергијата во голема мера.БЕЗБЕДНО и ВОДООТПОРЕН - Водоотпорен батеријата кутија, можат да го издржат било какви временски услови, совршен за двете затворен и отворен украси, нема да се прегреат по подолг период на работа и безбедно да се допира.Боја : 3aa Multicolor | Големина : 1 Пакет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа