Norton 49221 5-Инчен 8 Дупка P120 Кука и Јамка Дискови, 25-Пакет

Norton 49221 5-Инчен 8 Дупка P120 Кука и Јамка Дискови, 25-Пакет

DEN 525.36

Достапност

Пакет Димензии : 13.716 L x 4.064 H x15.494 W(сантиметри).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : Кина.Тип На Производ : Градежен Материјал.Опис на производот Алуминиум оксид абразивни обезбедува супериорни перформанси, пескарење, одлична трајност и вредност за суви завршувањето.Од Производителот Алуминиум оксид абразивни обезбедува супериорни перформанси, пескарење, одлична трајност и вредност за суви завршувањето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа