Suspenz Одбор Багажник, Жолта, 26 x 14 (11-0726)

Suspenz Одбор Багажник, Жолта, 26 x 14 (11-0726)

DEN 1606.80

Достапност

Лесен утовар и истовар на кола - не ремени е потребно.Планината во рангирани конфигурација за чување на повеќе одбори.Епоксидна прав-обложени челична рамка со пена, соочи се.Затворен & отворено употреба.Копирани од страна на Многу се Совпаѓа со Ниедна.На Suspenz одбор багажник, едноставност во тоа е најдобро!Чувајте неколку одбори во минимален простор на ВЕЧЕРАМ ѕид решетката.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа