Greenworks GPW2200 2200 PSI 2.3 GPM Електрични Притисок за Миење

Greenworks GPW2200 2200 PSI 2.3 GPM Електрични Притисок за Миење

DEN 3815.76

Достапност

Моќен 14 A Brushless мотор генерира 2200 psi и 2. 3 литри во минута за максимална чистење моќ.Pwma уверение.Метал брзо се поврзете стапче доаѓа со 15°, 25°, 40°, сапун, и турбо млазницата.Метежот-Слободен Црево Вклучени.Одборот детергент резервоарот погодно продавници, сапун, за лесна апликација.Солиден метал дизајн на рамка со 8-во тркала за лесно преносливост.Совршен за средни должност апликации како чистење автомобили, палуби, windows, и други области околу вашата куќа.Црево Боја Може да се Разликуваат (Сини или Зелени).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа