KATANABOX Премиер д-р - не 'Рѓосувачки Челик Пост Планината Модерен Дизајн поштенско Сандаче со Брава и Клуч крупните Letterbox Рѓа Доказ за Современ Дом Куќа Стан Руралните

KATANABOX Премиер д-р - не 'Рѓосувачки Челик Пост Планината Модерен Дизајн поштенско Сандаче со Брава и Клуч

DEN 9480.00

Достапност

Јапонски Нерѓосувачки Челик.KATANABOX исто така, се зема гордост во својот голем капацитет за складирање, својата сигурен lock & копче за безбедност, и неговата здрав, долго-траен рамка.Направен во Јапонија, модерниот дизајн на Премиерот серија е внимателно стокмено да се земе традиционалните "тунел" поштенско сандаче форма во иднина.Боја на Акценти : Weatherability, УВ отпорни, Отпорни Јапонски ПВЦ.Естетски елегантни мислења, на KATANABOX серија карактеристики на минималистички, модерно, да ја преземе класичен поштенско сандаче форма надворешен декор.ИЗДРЖЛИВОСТ И ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : Целата рамка е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, рѓа-отпорни и тешки, направени во Јапонија за безбедност, безбедност.Прилагодете го вашиот дом или бизнис за разлика од сите други, со еден-на-еден вид KATANABOX поштенско сандаче.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа