Стигнале комунални нож алуминиум легура случај sk2 сечилото 0.6 мм дебелина 3 во 1 запре 60kgs заклучување сила

Стигнале комунални нож алуминиум легура случај sk2 сечилото 0.6 мм дебелина 3 во 1 запре 60kgs заклучување

DEN 398.16

Достапност

3 во 1 Заклучување Алуминиум легура Комунални Нож со комфорна рачка +10pcs Замена Ножеви пакува во пластична кутија.Црна Ласерски ножот со Ултра остри : 0.6 мм дебелина, да се зголеми за 20% од нормалните на ножот;HRC≥67;Трајност зголемена за 5 пати.Мало јазот помеѓу ножот и носителот, да се намали повеќе точни.Позитивни сечилото на Авто-заклучување копче со подолг 60kg сила.Тоа може да биде нормално се користи по намалувањето тест од 10m височина.Притисни за безбедност копчето независно нема опрема рок.сечилото ќе се вози од страна на пролет за да се избегне гребење.Притисни на опрема за заклучување копче може да заклучување безбедност на носителот и нивото на држачот за да се постигне ниво на промени и ножот проширување. (Опрема носителот има 4 тезги, ножот се повлече и 1-2-3 ниво, секое ниво за 9 mm сечилото екстензија).Со ножот го смените копчето може да се повлече од ножот да го замени кога ножот носителот на 3 ниво.На задниот дел од бедем е заклучување knob.Откако тоа е заклучен, на ножот не ќе биде истуркан.Кога не е во употреба, knob можат да бидат заклучени за да се спречи децата од тоа да биде повреден.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа