YIJU 2 парчиња Гаража Складирање Кајак Куки, Тешки Кану Багажник, Paddleboard Носителот

YIJU 2 парчиња Гаража Складирање Кајак Куки, Тешки Кану Багажник, Paddleboard Носителот

DEN 321.60

Достапност

Универзален систем на монтирање одговара за ѕид или одбор, Едноставна инсталација со фитинг колекции.Доаѓа со куки за чување paddles, и други додатоци.едноставно планината кајак на ѕидот ,кога не им треба, за внатрешна отворено за складирање.Опремени со цевка ракави, која се меки и носат-отпорни, кои можат ефикасно да се заштити железни цевки и кајаци.Квалитет на материјалите.висока температура на печење лак заварување, цврстина и силна издржливост.За внатре или надвор од употреба,безбедно чување и лесно да ги организирате вашиот магацин.Опис : - Квалитетни материјали.висока температура на печење лак заварување, цврстина и силна издржливост. - Опремени со цевка ракави, која се меки и носат-отпорни, кои можат ефикасно да се заштити железни цевки и кајаци. - За внатре или надвор од употреба,безбедно чување и лесно да ги организирате вашиот магацин. - Универзален систем на монтирање одговара за ѕид или одбор, Едноставна инсталација со фитинг колекции. - Доаѓа со куки за чување paddles, и други додатоци.едноставно планината кајак на ѕидот ,кога не им треба, за внатрешна отворено за складирање.Спецификација : - Материјал : Железо, ЕВА - Натоварени : 80kg/176.4 lbs Size Табела : Lx W : 42x38.5 cm/16.5x15.2 inch Tube Дијаметар : 19 мм/0.75 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Ѕид Кајак Багажник(со додатоци за монтирање)Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа