Tockrop 100 КОМПЈУТЕРИ 40 Ронки 6 Инчен 6 Дупки Кука и Јамка Пескарење Пршлен, Трајни Алуминиум Оксид Песок Хартија За Случаен Орбита Сандерс (40 Ронки-100 pack)

Tockrop 100 КОМПЈУТЕРИ 40 Ронки 6 Инчен 6 Дупки Кука и Јамка Пескарење Пршлен, Трајни Алуминиум Оксид Песок

DEN 498.96

Достапност

100 КОМПЈУТЕРИ 40 Ронки 6 Инчен 6 Дупки Кука и Јамка Трајни Алуминиум Оксид Песок Хартија.Издржливи алуминиум оксид жито обезбедува побрз и долготрајни намали, трајни и анти-статички.Кука и јамка стил на дизајн овозможува брз и лесен Sandpaper промени; велкро поддршка за солиден издржливост; 6-дупка удар дизајн оптимизира прашина екстракција.Корисно за апликации во дрво, автомобилската, камен, пластика, fiberglass, Композитни, гума, кожа, стакло, и повеќе.Овие sandpapers се погодни за исти 6 инчен 6 дупки кука и јамка пескарење подлога, ве молиме чисти прашината и да го замени стариот кука и јамка пескарење подлога пред да го користите.Стил : 40 Ронки-100 пакет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа