LAUYUT 2 Парче 15 Инчен C-Стегач за Заклучување Клешти, Тешки менгеме на назад Зафат Заклучување Клешти со Завртување Влошки, се Соочуваат со Стегач за Машини, DIY Изработ?

LAUYUT 2 Парче 15 Инчен C-Стегач за Заклучување Клешти, Тешки менгеме на назад Зафат Заклучување Клешти со

DEN 527.76

Достапност

НЕ се ЛИЗГА РАЧКАТА Вклучувајќи 2 заклучување клешти со завртување влошки, вкупната должина е 15 инчи, ширината е 6 инчи, max вилица отворање на е 7 инчи, и грлото длабочина е 6.ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС ?I.Лесно да ги чисти и да се одржуваат за повторна употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа