Месечината 379-1521521 Месинг Оган Црево Адаптер, Вртливата, 1-1/2 NH Женски x 1-1/2 NH Женски

Месечината 379-1521521 Месинг Оган Црево Адаптер, Вртливата, 1-1/2 NH Женски x 1-1/2 NH Женски

DEN 766.80

Достапност

Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 1.3 кг.Пакет Димензии : 16.002 cms (L) x 11.176 cms (W) x 11.938 cms (H). 'Оган Црево Pin Повлечи Вртливата Адаптер, Основниот Тип на Конекција Двојно Женски Зглобот, Тип на Врска NH Женски x NH Женски, Големина 1-1/2 Во.x 1-1/2 In., Тело Материјал Месинг'.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа